לחיות עם קומדין -

בדיקת INR ביתית

לפרטים והזמנות לחץ כאן
תמונה המתאת בדיקת INR ביתית

כל היתרונות שבבדיקת INR ביתית

בדיקת INR בודקת את היחס בין הזמן שלוקח לדם להיקרש אצל מטופל, בהשוואה לתוצאה אצל אדם רגיל שלא נוטל נוגדי קרישה. באופן כללי בדיקת INR הינה בדיקה שמבצעים בעיקר אנשים הנוטלים מדללי דם מסוג קומדין או וורפרין ומטרתה לבדוק את יעילותו של מנגנון הקרישה של הדם וכך לקבוע את המינון המדויק אותו יש להתאים למטופל. בעבר כל הבדיקות מסוג INR הכוללות בתוכן מספר מדדים, היו מתבצעות בקופות החולים ומרכזים הרפואיים הפזורים ברחבי הארץ. היום, כתוצאה מהתפתחותה חסרת המעצורים של הטכנולוגיה באופן כללי ובתחום הרפואי בפרט, אותם מטופלים יכולים לערוך בדיקת INR ביתית בעזרת מכשיר ניטור ייחודי.

את הבדיקה בין אם בבית ובין אם בקופת החולים חשוב לעשות ולהיות תחת מעקב, זאת בכדי למנוע מצב של דימום יתר, לוודא שהתרופה אכן פועלת ומונעת היווצרות של קריש דם שיכול לגרום לסיבוכים רפואיים רבים ביניהם תסחיף ריאתי, התקף לב, אירוע מוחי ועוד. יש חשיבות גבוהה לשמירה על טווח INR אופטימלי עבור אנשים הנוטלים קומדין. ערכי INR מתחת לטווח כלומר INR<2 מעלה את הסיכון לשבץ וערכי INR מעל לטווח כלומר INR>3 מעלה את הסיכון לדימום יתר. היתרון העיקרי שבבדיקת INR ביתית טמון ברמת הזמינות שבה ניתן לבצע את הבדיקה. אנשים הנוטלים קומדין, במיוחד בתקופת הטיפול הראשונה, לפחות עד שלומדים להכיר את המינון האופטימלי, נדרשים לבצע את הבדיקה לעתים תכופות יותר. בדיקת INR ביתית מאפשרת למטופל לבצע את הבדיקה בכל זמן נתון ובכל מקום, באמצעות טיפת דם אחת.

הפעולה הביתית חוסכת זמן, מקלה משמעותית על המטופל ואף משפרת רבות את איכות חייו זאת משום שהוא אינו תלוי בתחבורה ציבורית או בקרובים שיסיעו אותו למרפאה לעתים קרובות. בנוסף, ניתן לבצע את הבדיקה בעזרת המכשיר גם בטיולים, בילויים ונסיעות. יתרון נוסף שמספקת הבדיקה הביתית בא לידי ביטוי בתוצאות. למה הכוונה?. מחקרים מראים כי תוצאות הבדיקה אצל מטופלים המחזיקים במכשיר ניטור ביתי טובות בעשרות אחוזים בהשוואה לכאלה שמבצעים את הבדיקה במרפאות חיצוניות. מד קרישה ביתי מסוג microINR נמצא כי הוא מספק תוצאות מדוייקות ואמינות. המכשיר קל ופשוט לתפעול ולכן יותר ויותר מטופלים הנוטלים קומדין, מדי שנה עוברים להשתמש בבדיקת INR ביתית ונהנים מאיכות חיים.

להיות מאוזן עם microINR

microINR video 714 440

השאירו פרטים ונציג דין דיאגנוסטיקה יחזור עם כל הפרטים!

כל הזכויות שמורות לחברת דין דיאגנוסטיקה בע”מ 2015
מתעניינים במד קרישה?

הנציגים שלנו ישמחו לעזור, השאירו פרטים ונחזור במהרה